Delegationen stöds av ett kansli som sköter det operativa arbetet och vi har olika ansvarsområden. Kontakta gärna någon av oss om du har frågor om delegationens verksamhet.

Du kan även mejla till vår funktionsbrevlåda fi.korrektautbetalningar@regeringskansliet.se.

Sara Almer
Kanslichef
Tfn: 08-405 91 55
E-post: sara.almer@regeringskansliet.se

 

 

Bessam Saleh
Utredningssekreterare, omfattningsstudier
Tfn: 08-405 57 94
E-post: bessam.saleh@regeringskansliet.se

 

 

Joacim Danielsson
Utredningssekreterare, omfattningsstudier
Tfn: 08-405 11 03
E-post: joacim.danielsson@regeringskansliet.se

 

 

Elisabeth Frid
Utredningssekreterare, styrprojekt m.m.
Tfn 08-405 12 30
E-post: elisabeth.frid@regeringskansliet.se

 

 

Vilhelm Reuterswärd
Utredningssekreterare, styrprojekt
Tfn 08-405 37 46
E-post: vilhelm.reutersward@regeringskansliet.se

 

 

Mimmi Diamant
Utredningssekreterare, styrprojekt (deltid, 20%)
Tfn 08-405 13 47
E-post: mimmi.diamant@regeringskansliet.se

 

 

Ingela Bäckström
Kommunikation, attitydarbete
Tfn 08-405 80 96
E-post: ingela.backstrom@regeringskansliet.se

 

 

Marit Dozzi
Administration, webb och omvärldsbevakning
Tfn: 08-405 17 02
E-post: marit.dozzi@regeringskansliet.se

 

 

 

Vår integritetspolicy