Delegationen stöds av ett kansli som sköter det operativa arbetet och vi har olika ansvarsområden. Kontakta gärna någon av oss om du har frågor om delegationens verksamhet.

Du kan även mejla till vår funktionsbrevlåda fi.korrektautbetalningar@regeringskansliet.se.

Sara Almer
Kanslichef
Tfn: 08-405 91 55
E-post: sara.almer@regeringskansliet.se

 

 

Bessam Saleh
Utredningssekreterare, omfattningsstudier
Tfn: 08-405 57 94
E-post: bessam.saleh@regeringskansliet.se

 

 

Joacim Danielsson
Utredningssekreterare, omfattningsstudier, digitalisering och AI
Tfn: 08-405 11 03
E-post: joacim.danielsson@regeringskansliet.se

 

 

Porträtt på Niklas OttossonNiklas Ottosson
Analys och databearbetning inom omfattningsstudier
Tfn: 08-405 87 16
E-post: niklas.ottosson@regeringskansliet.se

 

 

Elisabeth Frid
Utredningssekreterare, styrprojekt m.m.
Tfn 08-405 12 30
E-post: elisabeth.frid@regeringskansliet.se

 

 

Mimmi Diamant
Utredningssekreterare, styrprojekt
Tfn 08-405 13 47
E-post: mimmi.diamant@regeringskansliet.se

 

 

Marit Dozzi
Administration, webb och omvärldsbevakning
Tfn: 08-405 17 02
E-post: marit.dozzi@regeringskansliet.se

 

 

 

Vår integritetspolicy